Ще з давніх часів чиста, свіжа і смачна вода була символом здоров'я, про її цілющі властивості складали казки і легенди. Але, на жаль, екологічна ситуація в нашій країні з кожним роком стає все гірше, і звичайна вода з крану не просто перестала бути смачною - більш того, вона небезпечна для здоров'я. Важкі метали, весь бруд, який скупчився на трубах за роки експлуатації, і величезна кількість хлору - все це потрапляє в ваш організм з водопровідною водою, приносячи істотну шкоду здоров'ю. Тому будь-яка людина, яка турбується про своє майбутнє, з часом розуміє - якісна питна вода може бути тільки на замовлення.

Крім того, досліджуючи феномен довгожительства, вчені встановили, що практично всі люди, які прожили довге життя, більшу частину її провели в одній місцевості і користувалися водою з одного джерела, тобто водою постійного складу. Ідеально все життя пити одну і ту ж воду, воду тієї місцевості, де ти живеш.

Торгова марка «Таурус» займається виробництвом, продажем і доставкою високоякісної очищеної питної столової артезіанської води в Миколаєві. Артезіанська свердловина (70 м) перебуває в екологічно чистій зоні Матвіївської лісу. Слід зазначити, що артезіанська вода вже в природі проходить ряд очищень через різні шари земної кори, в яких вона і насичується тим багатством смаку і мінеральними компонентами. Водопровідна і вода з наземних джерел не йде в порівняння з чистотою смаку і корисними властивостями природного артезіанської води.

Устаткування для виробництва питної столової води сертифіковане. Вода щотижня проходить перевірку на якість очищення за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками в обласній і районній СЕС, а також в незалежній лабораторії. Якість води тм Таурус щорічно підтверджується сертифікатом відповідності. Загальний вміст солей в готової продукції становить 200-300 мг на 1 літр, вода вважається столовою, її можна вживати в необмежених кількостях і вона не вимагає кип'ятіння.

Фактичні значення показників фізіологічної повноцінності мінерального складу питної води тм Таурус (негазована):

 

Поделиться с друзьямиShare on FacebookShare on VKEmail this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn